ColourB4 je originální a nejvíce prodávaný produkt pro péči o vlasy ve Velké Británii a na celém světě.

Každý kdo si na vlastní kůži zkusil odbarvení, nebo změnu barvy svých vlasů doma, musí souhlasit s tím, že změna barvy vlasů, nebo dokonalé odbarvení vlasů, není vždy tak jednoduché a snadné, jak popisuje mnoho časopisů a televizních reklam. Barvení vlasů zkouší ženy již od dávných egyptských časů, ale zatím nebyly žádné výrobky, které by byly pro Vaše vlasy tak účinné.

Nyní ale přichází produkty značky Colour B4, které jsou dostupné pro každého a díky kterým dosáhnete výsledku odbarvení, nebo nabarvení vlasů jako ze salónu a to v pohodlí Vašeho domova.

Již jedinou aplikací produktu ColourB4 smyjete nežádoucí barvu z vlasů, tím docílíte přirozeného odstínu a připravíte tak vlasy ke kvalitnějšímu znovu obarvení a docílení nového vzhledu. Je to snadné!

Ačkoli je Colour B4 bezpečný a jemný – bez škodlivých chemických látek, jako čpavek nebo bělidlo – snadno si poradí i s tmavými barevnými odstíny Vašich vlasů a bez námahy ji odstraní.

Po použití ColourB4, jsou Vaše vlasy bez poškození, ošetřené a v perfektním stavu připravené pro znovu obarvení. Produkt můžete použít k úplnému odstranění nežádoucí barvy před jakýmkoli novým barvením doma nebo před návštěvou kadeřníka.

Díky šetrnému složení produktu ColourB4 se nemusíte obávat nežádoucí reakce s chemikáliemi obsažených v jiných přípravcích na vlasy a tak vzniku nečekaných odstínů, nebo divných barevných kombinací. Oblíbenost produktů Colour B4 mluví sama za sebe. Již od roku 2009 dosáhly prodeje na celém světě miliónu kusů ročně a jejich oblíbenost stále stoupá. My jsme neustále kontaktováni našimi spokojenými zákazníky, kteří se s námi chtějí podělit o zkušenosti a své výsledky při odbarvení, či obarvení vlasů. Podívejte se na některé z našich nejnovějších recenzí na našich internetových stránkách od lidí, jako jste vy.