NAROVNÁVAČ VLASŮ - STR8 FORWARD EXTRA

NAROVNÁVAČ VLASŮ

Technika trvalého narovnání a uhlazení vlasů
s obsahem KERATINU.

Pro citlivé a barvené vlasy.
299 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu

 

NAROVNÁVAČ VLASŮ COLOUR B4 STR8 FORWARD EXTRA CONDITIONING

Str8 Forward Extra Conditioning je vyvinut k použití na citlivé a barvené vlasy, které chcete dokonale narovnat a udržet je hladké každý den, týden po týdnu, aniž byste museli vlasy denně pracně rovnat.

Str8 Forward – echnika trvalého narovnání a uhlazení vlasů v pohodlí domova. Tento přípravek může být použit dvěma způsoby – k vytvoření elegantního stylu jako ze salonu japonskou technikou tepelného narovnání vlasů, nebo k docílení rychlého výsledku obvyklým vyžehlením vlasů, pro vyrovnání vln a kadeří vlasů.

Co je japonská technika tepelného narovnávání vlasů: Japonská technika tepelného narovnávání vlasů (neboli tepelná úprava) je metoda původem z Japonska a nejenom, že vlasy narovnává, ale vlasy ošetřuje zevnitř. Výsledkem je pak jejich uhlazený, lesklý a zdravý vzhled. Tento účinek je trvalý a vyžaduje následně jen běžný každodenní způsob stylingu. Kudrnaté, vlnité, zvlněné nebo jinak nepoddajné vlasy budete mít pod kontrolou a čas fénování a jejich každodenní úpravy se zkrátí na minimum.

NÁVOD K POUŽITÍ:

 • Než začnete: své vlasy důkladně umyjte normálním šamponem s obsahem vysoce pečujících polymerů nebo složkami na ochranu povrchu vlasů. Pro optimální výsledky použijte B4 U Colour. Vlasy umyjte dvakrát, bez masáže pokožky hlavy. Pro kroky A a C použijte rukavice.
 • Krok 1: Vyrovnání: Vlasy lehce prosušte ručníkem, zajistěte, aby zůstaly vlhké. Jemně vlasy kartáčujte a rozdělte do 4 sekcí. Je důležité vlasy rozdělit přesně tak, jak je budete chtít na závěr upravit, ještě před aplikací vyrovnávacího krému A. Ramena chraňte ručníkem. Odstraňte klip ze sekce vlasů, kterou chcete vyrovnávat jako první a (použijte rukavice) lehce aplikujte vyrovnávací krém A na tuto oblast. Použijte malé množství (velikost olivy), velmi šetrně včešte do vlasů a za pomoci palce a ukazováčku jemně táhněte skrze sekcí vlasů do rovna. Doba působení: odolné, porézní, velmi vlnité vlasy – 25 minut, normální, vlnité, kudrnaté vlasy – 20 minut, barvené, jemné vlasy – 15 minut.
 • Krok 2: Oplach: Po uplynutí doby působení vypláchněte vyrovnávací krém z vlasů. Použijte vlažnou, teplou (ne horkou) vodu a pomocí prstů oddělujte sekce tak, aby voda jimi prostoupila. Oplachujte 3 – 6 minut v závislosti na délce a hustotě vlasů. Ujistěte se, že jste vymyli veškerý krém z vlasů. Aplikujte keratinovou ochranu B a vpracujte. Tento krok vyplní vaše vlasy bohatým proteinem, který o vlasy pečuje během vyrovnávání.
 • Krok 3: Žehlení: Rozdělte vlasy opět do 4 sekcí tak, jako na začátku. Fáze vyrovnání zajišťuje vyhlazení a vyrovnání vlasů, zatímco je keratin vpraven hlouběji do struktury vlasů. Předtím, než začnete jednotlivé prameny žehlit, je nutné se ujistit, že jsou vlasy z více než 80% suché. Pro tuto fázi použijte běžný fén na vlasy a prosušte přes plochý kartáč, nebo přímo po kutikule každé sekce tak, aby se vlasy nezacuchaly. Mějte na paměti, že vlasy jsou nyní křehké, proto je netahejte nebo nenapínejte více, než je nezbytně nutné.
 • Krok 4: Fixační krém: Nyní aplikujte část C – fixační krém. V této fázi jsou vaše vlasy stále velmi tvárné a nejsou ještě permanentně vyrovnané, i když tak působí. Aplikace fixačního krému znovu spojí rozpojené vazby uvnitř vlasů do nové, vyrovnané podoby, kterou jste právě vytvořili. Fixace je klíčovou fází celého procesu a je částí, která vlasům dodává dlouhotrvající, permanentní vyrovnaný výsledek. Ujistěte se, že aplikujete fixační krém důkladně na všechny vlasy. Za použití klipů rozdělte vlasy do 3 sekcí a aplikujte fixační krém do každé sekce od kořínků ke konečkům. Použijte prsty a hřeben pro dosažení maximální hladkosti vlasů. Ujistěte se, že fixační krém byl absorbován do všech vlasů. Nechejte krém působit po dobu 10 minut před opláchnutím.
 • Krok 5: Kompletace: Po vypláchnutí fixačního krému z vlasů po uplynutí několika minut, aplikujte množství o velikosti olivy zbývající části B – kearitonový protein do vašich vlasů tak, jako byste používali běžný kondicionér. Jemně včešte do středních délek a konců, nechejte působit 1 minutu a poté vypláchněte. Nyní by měly být vaše vlasy hebké a hedvábné. Vyplachujte další 2 minuty a poté vysušte ručníkem. Ačkoliv jsou vaše vlasy teď rovné, je nutné celý proces zakončit vysušením a stylingem. Vlasy vysušte jako obvykle (za pomoci kulatého kartáče). Na závěr použijte žehličku na vlasy a vlasy přežehlete. Tato fáze vlasy na závěr chrání a zakončí celý proces. V této fázi můžete vlasy žehlit svým způsobem, ale nezkoušejte vlasy vlnit. To by mohlo způsobit jejich permanentní zvlnění. Výsledek vydží v průměru 3 měsíce v závislosti na délce vlasů. Delší vlasy se mohou opět začít vlnět dříve, než vlasy kratší.

OBSAH BALENÍ:

 • Složka A – vyrovnávací krém (narovnávač)
 • Složka B – keratinový protein
 • Složka C – fixační krém
 • Rukavice
 • Návod k použití